Invent

Arobalance


 Co je Arobalance?………………..Jak funguje?………………Možnosti

 

Přehled

 

 

Co je Arobalance?

Žádný stres – Arobalance je věděcky prokázaná stresu ulevující vůně. Je vytvořena ze 100% přírodních zelených rostlinných výtažků, a tak redukuje stres a dopomáhá kvalitnímu spánku.

Užijte si klidnou a vyrovnanou atmosféru bez zátěže – Arobalance. Ideální pro domácnosti, ale také auta, na cesty nebo pro pracovní prostředí.

 

Vyrobeno v Austrálii

No stress – Arobalance je 100% australský produkt vyvinutý dr. Nickolasem Lavidisem BSc (Hons) PhD a docentem Rosemary Einsteinem za pomoci týmu University of Queensland.

 

100% přírodní

Arobalance je přírodní vůně z extraktů zelených listů rostlin. Obsahuje tři účinné přírodní rostlinné extrakty s lehkou vůní připomínající čerstvě posečenou trávu a zelené listy.

Vědecky prokázáno

Formule Arobalance je výsledkem desetiletého výzkumu provedeného australskými biomedicínskými vědci, kteří se zaměřili na to, jak snížit nepříznivé účinky chronického stresu. Testy ukazují, že Arobalance dokáže opravdu stres značně redukovat.

 

Proč Arobalance?

Stres

Arobalance formule je jen přirozený, vědecky prokázaný produkt ulevující od stresu.

Každodennímu stresu se můžeme jen těžko vyhnout. Postupně, a často bez povšimnutí, dokáže velmi negativně ovlivnit naše zdraví. Arobalance obsahuje přírodní výtažky ze zelených rostlin, které se osvědčily jako nejvhodnější pro vytvoření klidné atmosféry a zklidnění, během běžných stresových a zátěžových situací.

No stress – Arobalance však není sedativum. Hlavní účinkem je snížit chronické stresové účinky bez dopadu na aktuální stresovou reakci, která je zásadní pro naše přežití.

Spánek

No stress – Arobalance dopomůže vašemu klidnému spánku. Stačí několika stlačeními postříkat polštář nebo ložní prádlo a užít si dobrou noc a kvalitní spánek. No stress – Arobalance nemá negativní vliv na dobu hlubokého spánku ani nezpůsobuje ospalost člověka, jako ostatní obdobné produkty.

Produkty

banner-products

Kontaktujte nás !

Zaujaly Vás naše produkty? Neváhejte si domluvit osobní schůzku.

  • user_white ARIA PURA, Josefska 1, Brno, Czech republic
  • speech_white Tel. +420 602 448 803
  • mail_white E-mail: info@ariapura.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top