Invent

Doprava


 Snadné řešení

Scent – marketing zažil svou premiéru v dopravní sféře v roce 1959, kdy pařížským metrem zavanula vůně karafitáů. Pro zvýšení pohodlí a komfortu. Dnes znamená pro mnoho podniků hlavní strategii, hodnotu věrnosti a povědomí o značce. Vytvářejí pro své zákazníky prostředí plné relaxace, příjemné, pohodlné až luxusní. Snaží se zdůraznit cestujícím, že právě jejich dopravní prosředek je čisté, příjemné a hygienické místo.

Značka spojená s vůní

Společnost Air Aroma vyvinula marketingovou strategii například pro P&O Carnival Cruises a Qantas Lounges. Každá z firem disponuje jedinečnou vůní, speciálně vybranou a navrženou tak, aby oslovila zákazníky. Oproti konkurenci teď mají velkou výhodu – svou inovativnost. Poskytují jedienčné zážitky právě díky vůním, které zůstanou v paměti cestujících ještě dlouho po tom, co dorazí do cílové destinace.

Naší specializací jsou například metra, výletní lodě, letištní haly a letadla či čekárny. Uspokojíme potřeby firem všech velikostí a typů.

Vědecké výzkumy potvrzují, že éterické oleje, například s vůní levandule, působí silně na lidskou náladu a redukci stresu.

Výhody

Relaxační prostředí

Vůně snižuje stres a úzkost při čekání, příjemné působí na nervózní cestující.

Pocit luxusu

Vůně přidává na pocitu luxusu a prestiže.

Kvalita a komfort

100% čisté přírodní oleje, na přírodní bázi.

Možnosti

 

 

 

Produkty

banner-products

Kontaktujte nás !

Zaujaly Vás naše produkty? Neváhejte si domluvit osobní schůzku.

  • user_white ARIA PURA, Josefska 1, Brno, Czech republic
  • speech_white Tel. +420 602 448 803
  • mail_white E-mail: info@ariapura.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top