Invent

Ecoscent


Přehled………………..Tech. specifikace

 

Přehled

Praktický systém Ecoscent je určen pro větší prostory, které uvítají provonění diskrétně. V ideálním případě jej lze propojit s HVAC systémem, čímž se zvýší účinnost difuzoru o celých 50% (v porovnáním s šířením vůně přímo do vzduchu).

Ecoscent pojímá tři druhy náplní – 450 ml, 2 l a 5 l. Vše pro spokojenost a flexibilitu zákazníků. Umožňuje tak rozšíření vůně do velkých prostor nebo několika zón (díky zmiňovanému HVAC systému). Výstavní haly, casina, kanceláře, letiště či velké hotelová haly již jistě našly svého favorita – Ecoscent.

 

Modely

Ecoscent r1

Ecoscent r1 je vhodný pro otevřené plochy. Čerpadlo s difuzérem se pohodlně vejde do údržbové skříně, může být umístěno na zdi či zkrátka v blízkosti potrubí vzduchotechniky. Systém HVAC se už pak sám postará o rozptýlení vůně zvolenou oblastí, konzistentně.

 

Ecoscent r2, r4, r6

Ecoscent r2 – r6 jsou řady jako dělané pro větší plochy. Umožňují využít více difuzorů  zajistí pokrytí rozlehlejších prostor. S připojením na HAVC systém dokážou obsáhnout až 6 000 metrů krychlových.

Vlastnosti

 

Vůně do klimatizace

Air Aroma vonný olej je rozptýlen v podobě mikroskopických kapiček tlakem filtrovaného studeného vzduchu, procesem známým jako cold – air difuze. Tato suchá vůně se uvolní do potrubí vzduchotechniky a pracuje přesně podle přání zákazníka, provoní okolní prostředí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty

banner-products

Kontaktujte nás !

Zaujaly Vás naše produkty? Neváhejte si domluvit osobní schůzku.

  • user_white ARIA PURA, Josefska 1, Brno, Czech republic
  • speech_white Tel. +420 602 448 803
  • mail_white E-mail: info@ariapura.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top