Invent

Možnosti Arobalance


 Co je Arobalance?………………..Jak funguje?………………Možnosti

 Maloobchod

Typ

Velikost

Láhev

Arobalance v kombinaci s Aromax poskytne klidnou a pohodlnou atmosféru doma i v kanceláři. Stačí přidat několik kapek Arobalance do skleněného nebulizátoru a pak už jen vychutnávat uklidňující vůni. Pro maximální efekt opakujte každý den. Arobalance pro Aromax je dodáván v 13ml balení.

Dostupné v:

.

 

Sprej

Arobalance spreje jsou dodávány v praktickém 2,5 ml balení či ve větším 50 ml balení, s výdrží asi jednoho měsíce.

Malý 2,5ml sprej je praktický do každé kabelky, je ideální i pro leteckou dopravu a krátké výlety. Sprej aplikujte na polštář či ložní prádlo před spaním, je to pohodlný a diskrétní způsob jak zažít kvalitní spánek jak doma, tak na cestách.

Dostupné v:

  • 2,5 ml
  • 50 ml 

Komerční obchod

Typ

Velikost

Láhev

Arobalance lze použít i v kombinaci s profesionálními provoňovacími zařízeními Air Aroma, jako Aroslim, Aroscent či Ecoscent.

Arobalance je zde k dispozici v 250 ml, 450 ml nebo 2000 ml balení. Je vhodné pro všechny oblasti, kde hrozí stres a úzkost, jako třeba zubní ordinace či čekárny u lékaře. Arobalance zde vytvoří klidné prostředí a sníží běžné účinky stresu a úzkosti na návštěvníky.

Arobalance voní jako čertstvě posekaná tráva a další zelené listy, což se projevuje jako účinné v oblastech jako je retailové bankovnictví, nebo tam, kde mohou mít negativní dopad na zákazníka dlouhé fronty. Příjemná vůně Arobalance ho naopak naladí pozitivně a zbaví ho úzkosti.

Dostupné v:

.
.
.
.

.

.

.

 

Produkty

banner-products

Kontaktujte nás !

Zaujaly Vás naše produkty? Neváhejte si domluvit osobní schůzku.

  • user_white ARIA PURA, Josefska 1, Brno, Czech republic
  • speech_white Tel. +420 602 448 803
  • mail_white E-mail: info@ariapura.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top