Invent

Obchody


Provoňte svůj obchod

Pochopte správně, jak důležitý je dokonalý zákaznický servis. Jeho velká část spočívá v obchodních zkušenostech. Váš obchod se jistě soustředí na správné celkové uspořádání, prezentaci, barvu či styl interiéru. Pracujete s osvětlením a zvukem. Představte si však, že  image vaší firmy můžete zlepšit na každé smyslové úrovni. Mohli byste být ve spojnení se zákazníkem ještě dlouho poté, co opustí váš obchod a zavře dveře. Za pomoci vůně.

Dojem, dojem, dojem

Aroscent je perfektním řešením pro maloobchody, malé a střední prostory. Elegantní design v kombinaci se špičkovou technologií „cold – air“ difuze zaručí nejen stylový produkt, ale i kvalitní vůni.

Maloobchodníci postupně poznávají kouzlo vůně. Zákazníci u nich rádi zůstávají. Vyzkoušejte si i vy jedinečnou prodejní zkušenost s užitím kvalitní vůně, která vystihne vaši image, značku a produkty. Klienti si vás zapamatují.

Experimenty v obchodu s módním zbožím zjistily, že prodej se  zdvojnásobil poté, co v ženských sekcích s oblečením zavoněla vanilka.

Výhody

Povědomí o značce

Vůně v okolí působí značně na naši paměť. Vede i k věrnosti zákazníků.

Zákazníci nebudou chtít odejít

Květinové vůně či vůně citrusů zaručí, že se zákazníci ve vašem obchodě či obchodním domě rozhodně zdrží…tedy i více utratí.

Nezapomenutelný zážitek

Stokrát lépe si pamatujeme vůni, než něco, co pouze vidíme nebo slyšíme.

Možnosti

 

 

Produkty

banner-products

Kontaktujte nás !

Zaujaly Vás naše produkty? Neváhejte si domluvit osobní schůzku.

  • user_white ARIA PURA, Josefska 1, Brno, Czech republic
  • speech_white Tel. +420 602 448 803
  • mail_white E-mail: info@ariapura.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top