Invent

Zdravotnictví


Provoňte svou ordinaci

Zdravotnický průmysl by měl pacientům zajistit pohodlí a celkovou spokojenost. Vzhledem k povaze tohoto odvětví je to dost obtížný úkol. Málokterý pacient se totiž cítí vyloženě dobře, jsou úzkostní, neradi lékaře navštěvují. Vůně dezinfekce na chodbách a v čekárnách jim příliš nepřidá.

Chcete-li vytvořit pro své pacienty, zákazníky i personál relaxační prostředí, obraťte se na nejmosnější z lidských smyslů – čich. Uklidňující vůně levandule či eukalyptu rozpoutá emocionální reakci a čekárny už nebudou místem tak nepříjemným a traumatizujícím.

Oživte vzduch

Okolí má velký vliv na pacienty. Na to, jak vnímají kvalitu služeb, čistotu i osobní pohodu. Vůně tak bude hýčkat jejich smysly, dokáže zrevitalizovat vzduch, pacienti se budou cítit lépe, radostněji, uvolněně. Výhodou jsou samořejmě i antibakteriální vlastnosti.

Aroscent dokáže větřir až tři vůně zároveň, za pomoci snadného ovládání. Vytvořte si vlastní plán, nastavte sílu vůní či dobu trvání. Uvolněte své okolí v brzkých ranních hodinách, dopřejte jim relaxaxi a chvíli odpočinku odpoledne nebo energii večer.

Některé vůně přispívají i k posílení imunitního systému.

Výhody

Relaxace

Pomozte pacientům uvolnit se.

Bez bakterií

Šířením antibakteriální vůně minimalizujete riziko infekcí.

Lepší zkušenosti

Levandule odstraní negativní pocity a vzpomínky na nepříjemné zážitky.

Možnosti

Produkty

banner-products

Kontaktujte nás !

Zaujaly Vás naše produkty? Neváhejte si domluvit osobní schůzku.

  • user_white ARIA PURA, Josefska 1, Brno, Czech republic
  • speech_white Tel. +420 602 448 803
  • mail_white E-mail: info@ariapura.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top